Seyehat Acentaları için Nasıl Online Tahsilat Sistemi Alınır?

seyehat acenta online tahsilat

Seyahat ve turizm sektörü 2018'de diğer tüm ekonomik alanlardan daha fazla büyümüş,  tüm dünyada Gayri Safi Yurtiçi Hasılasında 8.8 trilyon bir rekor eklemiştir . Uçak bileti satışından, tur organizasyonuna ve hotel konaklamalarına kadar tüm aşamalar için uygun bir online tahsilat çözümünü işinize uygun olabilir. İşletmelerde bu süreçlerin uyumlaştırılması ve işletme hesabı nasıl açılacağı konusunda size ayrıntılı bir cevap vermeye hazırız.

Okumaya Devam Et »
Mail Order (MOTO) Değerlendirmesi

mail order değerlendirmesi

İşletme sahipleri müşterilerin ve borçluların ödeme süreçlerini mümkün olduğu kadara kolaylaştırmak isterler. İdeal bir senaryoda, çipli bir kredi kartı olan herkes ödeme yapabilmektedir. Online ve telefon ile yapılan işlemlerin daha düşük güvenlik riski içermektedir, bununla beraber müşteriler için daha az tercih edilmektedir. Uzaktaki müşterilerden ödeme kabul etmek isteyen işletmeler bu süreçlerini belirli yönetmeliklere uygun şekilde gerçekleştirmeleri gerekmektedir. İşletmelerin bu riskten kaçınmak istiyorlarsa, güvenli ödeme konusunda uzmanlaşmış ödeme şirketleri ile çalışmaları gerekmektedir.

Okumaya Devam Et »
Bayi Tahsilat Sistemi ile Sanal Pos Kredi Kartı Ödemesi

sanal pos kredi kartı ödemesi

Bayi tahsilat sistemi, bayilerinizden ya da alt bayilerinizden, tahsilatlarınızı online olarak almanızı sağlayan uygulamalardır. Pospratik’in sunduğu e-tahsilat paketlerinden biri mutlaka sizin işletmenize uygun olacaktır. Bu paketler, internet üzerinde çalışan sizin alan adınız ile yayına alınan bir web sitesinden oluşmaktadır ve tümüyle sizin işletmenizin kurumsal kimliğini anlatacak renk tonları ve görseller ile bezenmektedir.

Okumaya Devam Et »
+90 (850) 840-8180