Gelirlerinizi Arttırın

E-Tahsilat Sistemi'nin sofistike araçları ile kazancınızın

beklentilerinizi karşıladığından emin olun. Müşteri kayıtları, tahsilat dönüşümleri ve fraud durumlarını yönetmek için Pospratik'in gelişmiş araçlarını kullanın, hak ettiğiniz tüm geliri alın.

Charge Back'leri düşürün, Gelirlerinizi Arttırın

Geliri en üst düzeye çıkartmak için hatırlatmaları aktif hale getirin, unutulmaları ve red edilmeleri en aza indirin. Kredi kartları retleri yüzünden işletmelerin %12 gelir kaybettiğini biliyor muydunuz? Pospratik düşüş ve dönüşüm yönetim çözümleri ile kayıplarınızı en aza indirirken, büyümenin kilidini açın.

E-tahsilat sistemi hızlıdır. E-tahsilat sistemi kolaydır.

Pospratik'in düzeltme ve başarıyla deneme kabiliyeti, gelir kaybını önler, tahsilatlarınızı olumlu şekilde etkiler ve müşteri tutma oranınızı artırır. Buna ek olarak, Pospratik'in otomatik kimlik tespit prosesi müşterilerinize bir ödeme sorunu olduğunda uyarılar gönderek, gerekli düzeltmeleri kendilerinin yapmalarını sağlatır. Reddedilen işlemlerin etkisini en aza indirgemeyle ilgili blog yazınızı okuyun.

E-tahsilat sistemi pratiktir. E-tahsilat sistemi işi kolaylaştırır.

e-tahsilat sistemi ile charge back onleme
e-tahsilat sistemi ile gelirlerinizi koruyun

Müşteri İletişimini Otomatikleştir

Müşterilerinizin işlemlerine ilişkin bilgilendirmeler göndermek gerçekleştirdikleri işlemleri anlamaları için ihtiyaç duydukları bilgileri almasını sağlar. Ödeme taleplerinden tahsilat dekontlarına çeşitli dökümanlarda müşterileriniz ile sizin aranızdaki iletişimin birer unsurudur. Zaman içerisinde kullanıcılarınıza e-tahsilat sistemi tarafından işletmeniz adına gönderilen e-postalar terciherinize göre otomatik olarak oluşturularak gönderir. Planladığınız bu iletişim, ister haber verici olarak kullanılabileceği gibi gerekli evrakları hızlı ve etkin bir şekilde iletmenin yolu olarak da kullanılabilir. Tasarlayacağınız nazik e-postalar, markanızın 'sesini' yansıtacak şekilde özelleştirilebilir.

E-tahsilat sistemi kolay kurulur. E-tahsilat sistemi hemen kullan.

İşinizi ve Kârlarınızı Koruyun

Pospratik Fraud Yönetimi, işletmelerde sahte işlemleri otomatik olarak tespit etme ve çözme gücü verir. İşletmeler,3D Secure ile e-tahsilat sürecinde ters ibrazları en aza indirgeyerek kârlarını korurlar ve olası zararları önlerler.

e-tahsilat sistemi ile gelirlerinizi koruyun

E-Tahsilat Sisteminin işinize sağladığı Avantajları keşfedin!

+90 (850) 840-8180