Dönüşüm Yönetimi


Charge Back'leri düşürün, Gelirlerinizi Arttırın

Geliri en üst düzeye çıkartmak için hatırlatmaları aktif hale getirin, unutulmaları ve red edilmeleri en aza indirin. Kredi kartları retleri yüzünden işletmelerin %12 gelir kaybettiğini biliyor muydunuz? Pospratik düşüş ve dönüşüm yönetim çözümleri ile kayıplarınızı en aza indirirken, büyümenin kilidini açın.

Pospratik'in düzeltme ve başarıyla deneme kabiliyeti, gelir kaybını önler, tahsilatlarınızı olumlu şekilde etkiler ve müşteri tutma oranınızı artırır. Buna ek olarak, Pospratik'in otomatik kimlik tespit prosesi müşterilerinize bir ödeme sorunu olduğunda uyarılar gönderek, gerekli düzeltmeleri kendilerinin yapmalarını sağlatır. Reddedilen işlemlerin etkisini en aza indirgemeyle ilgili blog yazınızı okuyun.
e-tahsilat sistemi ile charge back onlemee-tahsilat sistemi ile gelirlerinizi koruyun

Müşteri Yaşam Döngüsü Yönetimi


Müşteri İletişimini Otomatikleştir

Müşteri iletişimini otomatikleştirmek, müşterilerinizin işlemlerine ilişkin bilgilendirmeler, işlem sonucu tahsilat dekontları alarak, anlamaları için ihtiyaç duydukları bilgileri almasını sağlar. Yeniden kullanıcılarınıza, işletmeniz adına gönderilen, e-tahsilat sistemi tarafından oluşturulan e-postalar yoluyla otomatik olarak haber verir ve gerekli evrakları hızlı ve etkin bir şekilde iletmesini sağlar. Nazik e-postalar, markanızın 'sesini' yansıtacak şekilde özelleştirilebilir.

Sahtecilik Yönetimi


İşinizi ve Kârlarınızı Koruyun

Pospratik, Fraud Yönetimi, abonelik işletmelerine sahte işlemleri otomatik olarak tespit etme ve çözme gücü verir. İşletmeler,3D Secure ile e-tahsilat sürecinde ters ibrazları en aza indirgeyerek kârlarını korurlar ve olası zararları önlerler.

E-tahsilat sistemi hızlı düşünün.

E-tahsilat sistemi kolay karar alın.

Kredi kartı ile kullanılan E-tahsilat sistemi pratiktir.

Yeni nesil e-tahsilat sistemie-tahsilat sistemi ile gelirlerinizi koruyun