Kurulum Seçenekleri


İşinize kolaylıkla bağlayın

İşletmelerin finans, operasyon, satış ve diğer departmanların temel uygulamalarına bağlamasına olanak tanıyan güçlü ve sağlam entegrasyon çözümlerini bünyesinde barındırır.

Farklı çekirdek sistemlere hazır entegre uygulamaları ile herhangi bir geliştirmeye ihtiyaç duymadan erp, muhasebe ve satış sistemleriniz kolayca pospratik ile konuşsun.

e-tahsilat sistemi bağlantı kitleri

Mobil Çözümler


Farklı platformlar ile çalışan müşterilerinize hizmet verin

Pospratik, geliştiricilere mobil ödemeleri kabul etmek için hızlı, şık ve güvenli araçlar sağlar. Mobil bir çözüm arıyorsanız veya mobil web uyglamalarınızın kapsamını genişletiyorsanız, Pospratik, iş ihtiyaçlarınızı karşılayacak bir çözüm sunmaktadır.

Mobil web sitenize veya mobil uygulamanıza yerleştireceğiniz Pospratik ödeme sayfası ile anında ödeme almaya başlayabilirsiniz.

E-tahsilat sistemi kolay karar alın.

Kredi kartı ile kullanılan E-tahsilat sistemi pratiktir.

E-tahsilat sistemi hızlı sonuç verir.
e-tahsilat sistemi sanal pos yönlendirme

Müşterileri Verilerinizi Getirin


Tekrar tanımlamayın, bağlantıları kullanın

Elbetteki müşterilerinizi farklı sistemlerinizde bulunabilir. Pospratik ile senkronizasyonu dert etmeyin.

Pospratik'in size sunduğu uygulama geliştirme kitleri içerisindeki API bağlantı çözümlerini kullanın, tek seferde dilediğiniz müşterilerinizi Pospratik içerisinde tanımlayın, diledğiniz zaman güncelleyin.

Üstelik sadece müşterilerinizi değil, hesap ekstrelerinden tahsilat fişlerine tüm verilerinizi çift yönlü eşitleyebilirsiniz.