ERP - Muhasebe Entegrasyonlarımız


Logo

Logo çözüm ortaklaklığı ile tüm logo entegrasyonlarınız güven altında. Hesap ekstresinden tahsilat fişlerine kadar tüm muhasebe işlemlerinizi Pospratik Entegrasyon yapıları ile kolaylıkla çekirdek sistemize taşıyabilirsiniz.

Mobil uyumlu e-tahsilat sistemi ile firmalar, müşterilerinden yapacakları tahsilatları akıllı cihazlar üzerinden yapabilmektedir. Alınan bu ödemeler erp entegrasyonu ile firma erp sistemine aktarılmaktadır.

ERP Entegrasyonu

Firmaların finans ve muhasebe departmanlarının yaşadığı problemlerin başında tahsilatların belirlenen tarihlerde yapılamamasıdır. Bunların yanısıra yapılan EFT lerin yanlış hesaba aktarılması, alınan çeklerin karşılıksız çıkması, müşteri arandığında yetkili kişinin firmada olmaması gibi tahsilatın gerçekleşmesine engel birçok sebep sayılabilir. PosPratik e-tahsilat sistemi ile bu tarz engellerin aşılması daha kolay hale gelmektedir. Müşteri 7/24 firmanıza özel ödeme sayfasına girip kredi kartı ile sizin sunduğunuz imkanlar dahilinde ister taksit ister tek çekim olarak kredi kartı ile ödeme yapabilir. Yapılan bu ödeme erp entegrasyonu firma cari hesabına alacak olarak aktrılmaktadır.

ERP Entegrasyonu ve E-tahsilat sistemi

Ödemelerin otomatik olarak aktarılması finans departmanları üzerindeki katma değeri düşük iş yükünü ortadan kaldırmaktadır.Firmanızın tercih ettiği sıklıkta bilgiler senkron edilmektedir. e-tahsilat sistemi 256 bit SSL kullanılmakta, ödemeler 3D güvenlik onayı ile gerçekleşmektedir.

Logo

microsoft
logo
netsis
mikro
eta
bayt


sap
delta
likom
tila
vega
zirve


paraşüt
bizim hesap