ERP - Muhasebe Entegrasyonlarımız


Logo

Logo çözüm ortaklarından Bna Bilişim Çözümleri ürünü olan PosPratik E-Tahsilat Sistemi, Logo ürünleri ile entegre çalışmaktadır.

Mobil uyumlu e-tahsilat sistemi ile firmalar, müşterilerinden yapacakları tahsilatları akıllı cihazlar üzerinden yapabilmektedir. Alınan bu ödemeler erp entegrasyonu ile firma erp sistemine aktarılmaktadır.

ERP Entegrasyonu

Firmaların finans ve muhasebe departmanlarının yaşadığı problemlerin başında tahsilatların belirlenen tarihlerde yapılamamasıdır. Bunların yanısıra yapılan EFT lerin yanlış hesaba aktarılması, alınan çeklerin karşılıksız çıkması, müşteri arandığında yetkili kişinin firmada olmaması gibi tahsilatın gerçekleşmesine engel birçok sebep sayılabilir. PosPratik e-tahsilat sistemi ile bu tarz engellerin aşılması daha kolay hale gelmektedir. Müşteri 7/24 firmanıza özel ödeme sayfasına girip kredi kartı ile sizin sunduğunuz imkanlar dahilinde ister taksit ister tek çekim olarak kredi kartı ile ödeme yapabilir. Yapılan bu ödeme erp entegrasyonu firma cari hesabına alacak olarak aktrılmaktadır.

ERP Entegrasyonu ve E-tahsilat sistemi

Ödemelerin otomatik olarak aktarılması finans departmanları üzerindeki katma değeri düşük iş yükünü ortadan kaldırmaktadır.Firmanızın tercih ettiği sıklıkta bilgiler senkron edilmektedir. e-tahsilat sistemi 256 bit SSL kullanılmakta, ödemeler 3D güvenlik onayı ile gerçekleşmektedir.

Logo

Diğer Entegrasyonlarımız


netsis
mikro
eta