ERP ve Muhasebe Entegrasyonu

E-Tahsilat Sistemi ve Entegrasyon Uygulamaları

Tüm Entegrasyon Çözümlerimizi Yakından İnceleyin

Logo çözüm ortaklaklığı ile tüm logo entegrasyonlarınız güven altında. Hesap ekstresinden tahsilat fişlerine kadar tüm muhasebe işlemlerinizi Entegrasyon yapıları ile kolaylıkla Pospratik E-tahsilat sistemi'nizden, çekirdek sistemize taşıyabilirsiniz.

E-tahsilat işinizi hızlandırır. E-Tahsilat kolaydır.
logo erp entegrasyon
microsoft erp entegrasyon
logo
netsis erp entegrasyon
mikro erp entegrasyon
eta erp entegrasyon
bayt erp entegrasyon
sap erp entegrasyon
delta erp entegrasyon
likom erp entegrasyon
tila erp entegrasyon
vega erp entegrasyon
zirve erp entegrasyon
paraşüt erp entegrasyon
bizim hesap erp entegrasyon

Hazır çözümler

Pospratik, kendi bünyesinde barındırdığı birçok hazır entegrasyon paketleri ile süratle çekirdek sisteminizi ve e-tahsilat sisteminizi birbirine bağlayabilir, ek geliştirme maliyetlerine ihtiyaç duymadan devreye alma imkanı sunar.

E-tahsilat sistemi işinizi kolaylaştırır. E-tahsilat akıllıdır.

Hangi verileri bağlayabilirim

Müşteriler

Müşteri bilgilerini eşitleyerek ERP, Muhasebe ve CRM hesaplarınızdaki kayıtların e-tahsilat sisteminiz içerisinde otomatik oluşmasını sağlayabilir, her yeni oluşan kayıtta müşterilerinize otomatik bildirimler gönderilerek haberdar olmasını sağlanabilir.

E-tahsilat ile daha fazla kazanın. E-tahsilat kolaydır.

Faturalar

Fatura senkronizasyonu ile müşterilerinize, kendilerine ait faturları listeleyebilirsini.Dilerseniz bunu tek bir faturada toplam olarak yada fatura kalemlerini detalı olarak gösterme imkanı verir. Muhasebe içerisinde kapanmış faturaları ödemeler ile ilişkilendirme imkanı var ise, bu verileride aktarma imkanı sunar. Böylelikle müşteriler, hangi faturalara karşılık yapmış olduklarını ödemeleri Pospratik e-tahsilat sistemi içerisinde izleyebilir.

E-tahsilat pratiktir.E-tahsilat ile daha fazla ödeme al.

Dekontlar

Pospratik içerisinde gerçekleşen her bir ödeme için bir dekon oluşturulur. Oluştururlan dekontu çekirdek sistemlerinize ödeme vadesini de içerecek şekilde aktarabilir. Eğer bir faturaya karşılık bir ödeme gerçekleştirmiş ise müşteriniz bunu ilgili fatura ile ililşkilendirebilir ve sizin için faturanın kapanmasını sağlayabilir.

E-tahsilat sistemi işinizi kolaylaştırır.

E-Tahsilat Sisteminin işinize sağladığı Avantajları keşfedin!

+90 (850) 840-8180