pospratik

Bayi Tahsilat Sistemi ile Sanal Pos Kredi Kartı Ödemesi

sanal pos kredi kartı ödemesi

Bayi tahsilat sistemi, bayilerinizden ya da alt bayilerinizden, tahsilatlarınızı online olarak almanızı sağlayan uygulamalardır. Pospratik’in sunduğu e-tahsilat paketlerinden biri mutlaka sizin işletmenize uygun olacaktır. Bu paketler, internet üzerinde çalışan sizin alan adınızla yayına alınan bir web sitesinden oluşmaktadır ve tümüyle sizin işletmenizin kurumsal kimliğini anlatacak renk tonları ve görselleriyle bezenmektedir.

Okumaya Devam Et »

E-Tahsilat Yazılımı

e-tahsilat yazilimi

E-tahsilat yazılımı, kredi kartı ile tahsilat yapmak isteyen firmaların online ortamda müşterilerinden ödeme alabilmelerini sağlar. Müşterilerinizin firmanıza ödeme yapabilmesi için bir firma personelinin müşteriyle iletişim kurmasına ihtiyaç yoktur. Müşteriler, firmaya özel açılan ödeme sayfası üzerinden, kendilerine verilen kullanıcı adı ve şifre ile herhangi bir zaman ve saatte sisteme girip 3D güvenlik altyapısıyla ödemelerini gerçekleştirebilir.

Okumaya Devam Et »

Sanalpos Varsa Tahsilat Sistemi Hazır

sanalpos varsa tahsilat sistemi hazir

Sanalpos destekli online tahsilat sistemleri, bankalardan aldığınız sanalposlarınızı kullanarak kredi kartları ile tahsilat toplamanızı sağlayan özel yazılımlardır. Online tahsilat sistemleri sayesinde, sanalposlarınız üzerinden yapılan tüm işlemler raporlanabilir. Yönetim paneli sayesinde her bir işlemin detayına erişebilir, online olarak iade ve iptal işlemlerini gerçekleştirebilirsiz.

Okumaya Devam Et »