Seyehat Acentaları için Nasıl Online Tahsilat Sistemi Alınır?

seyehat acenta online tahsilat

Seyahat ve turizm sektörü 2018'de diğer tüm ekonomik alanlardan daha fazla büyümüş,  tüm dünyada Gayri Safi Yurtiçi Hasılasında 8.8 trilyon bir rekor eklemiştir . Uçak bileti satışından, tur organizasyonuna ve hotel konaklamalarına kadar tüm aşamalar için uygun bir online tahsilat çözümünü işinize uygun olabilir. İşletmelerde bu süreçlerin uyumlaştırılması ve işletme hesabı nasıl açılacağı konusunda size ayrıntılı bir cevap vermeye hazırız.

Okumaya Devam Et »
Online Ödemelerin Popular Olması İçin 3 Neden

online ödeme kredi kartı ile ödeme

Herşeye erişimin bu kadar kolay olduğu bir çağda, çevrim içi uygulamalarda, kredi kartları ile online ödeme seçeneği aranan bir özellik haline geldi. Ve bu eğilimden vaz geçilmeyecek gibi de duruyor. Kredi kartları ile online ödeme, yeni bir alışveriş deneyimini ve yeni bir ticaret dönemini başlattı. Müşteriler artık kredi kartı kullanımını nakit kullanımına tercih ederek online ödeme yöntemlerini kullanıyorlar.

Okumaya Devam Et »
Online Ödemede Veri Güvenliği Tehditlerini Azaltmanın İpuçları

online ödeme veri güvenliği

Online ödeme işlemlerinde veri güvenliği kavramı günümüzde önemini daha da artırmıştır. İşletmelerin sahip oldukları veriler, tedarikçilerin ya da müşterilerin, yaptıkları işlemler sırasında toplanan bilgileri içerir. İşletmenize özel belirleyeceğiz veri güvenliği stratejisi, şireket ağınıza izinsiz girilmesine, kredi kartı numaralarının, adreslerin ve diğer önemli bilgilerin çalınma intimalini en aza indirir.

Okumaya Devam Et »
Mail Order (MOTO) Değerlendirmesi

mail order değerlendirmesi

İşletme sahipleri müşterilerin ve borçluların ödeme süreçlerini mümkün olduğu kadara kolaylaştırmak isterler. İdeal bir senaryoda, çipli bir kredi kartı olan herkes ödeme yapabilmektedir. Online ve telefon ile yapılan işlemlerin daha düşük güvenlik riski içermektedir, bununla beraber müşteriler için daha az tercih edilmektedir. Uzaktaki müşterilerden ödeme kabul etmek isteyen işletmeler bu süreçlerini belirli yönetmeliklere uygun şekilde gerçekleştirmeleri gerekmektedir. İşletmelerin bu riskten kaçınmak istiyorlarsa, güvenli ödeme konusunda uzmanlaşmış ödeme şirketleri ile çalışmaları gerekmektedir.

Okumaya Devam Et »
+90 (850) 840-8180