Kredi Kartı ile Ödeme


Müşterilerinize Ödeme Seçenekleri Sunun

Kredi kartı ile tahsilat; müşterilerinizden tek çekim veya taksitli olarak tahsilat yapabilirsiniz. Pospratik E-tahsilat sistemi akıllı pos yönlendirme özelliği ile her zaman doğru pos kanalında işlem yapılmasını sağlar.


Ödeme Seçenekleri Hakkında Detaylı Bilgi >
e-tahsilat sistemi pratiktir. kullanışlı e-tahsilat sistemi.
e-tahsilat sistemi ile kredi karti tek cekim
e-tahsilat sistemi ile kredi karti taksit
e-tahsilat sistemi ile tekrarli odeme
e-tahsilat sistemi responsive tasarım

Responsive Tasarım


Responsive tasarım denilen mobil uyumlu yapısı ile internet bağlantısı olan mobil cihazlar üzerinden tahsilat imkanı sunar. Pospratik e-tahsilat sistemi tüm mobil cihaz uyumluluğu ile ister telefon ister tablet kullanımı sağlar.

Responsive Tasarım Hakkında Detaylı Bilgi >

Bayi Alt Bayi


Bayi-Alt Bayi Tahsilatı;Kredi kartı tek çekim veya taksit imkanı ile müşterilerinize avantaj saylayabilirsiniz.

Bayi Tahsilatı Hakkında Detaylı Bilgi >
e-tahsilat sistemi bayiler
e-tahsilat sistemi kredi kartı tekrar

İptal İade


E-tahsilat sistemi'nin İptal/İade işlemi kolaylığı; müşterilerinizin yapmış olduğu yanlış ödemeleri banka ile iletişime geçmenize gerek kalmadan anında iptal veya iade edebilirsiniz.

İptal ve İadeler Hakkında Detaylı Bilgi >

Bildirimler


E-tahsilat sistemi üzerinden yapılan ödeme sonucunda, ödemeyi yapan bayi, alt bayi,müşteri ve tahsilat yapan firmaya ödeme bilgilerini içeren dekont gönderilmektedir.

kredi kartı bildirimler
e-tahsilat sistemi işletmeye özel alan adı

Size Özel Alan Adı


Firmaların talepleri doğrultusunda firma ismini barındıracak şekilde oluşturulabilir. "odeme.firmaadı.com.tr"/"tahsilat.firmaadı.com.tr" Firma yönetici panelindeki grafiksel raporlarla özet bilgi, tahsilat ve pos raporları ile de detaylı bilgiye ulaşılabilir.

Firmaya Özel Ödeme Sistemi Hakkında Detaylı Bilgi >

Kredi Kartı ile Taksitli


Verimliliği artırmak, işletme maliyetlerini düşürmek ve entegrasyonlarımızla daha tatmin edici bir müşteri deneyimi sunmak için Pospratik, sektörün öncü markaları ile işbirliği yaparak, CRM, muhasebe ve diğer iş yönetim araçlarına entegrasyon sağlayarak geniş bir yelpazede yer alan ürünler ile size desteğini sunar.

Ödeme Seçenekleri Hakkında Detaylı Bilgi >
e-tahsilat sistemi kredi kartı taksit
e-tahsilat sistemi güvenlik

Güvenlik


Türkiye’de faaliyetteki tüm banka sanal posları ile entegre çalışılabilmektedir. * Tüm ödemeler 256 Bit SSL şifreleme, 3D secure ile gerçekleştirilmektedir. * Tahsilat yapıldığında entegrasyon ile ilgili ERP sistemine aktarımı sağlanır.

Yüksek Güvenlik Hakkında Detaylı Bilgi >