Firmaya Özel Ödeme Sistemi

İşletinizin Alan Adı altına Online Tahsilat Sistemi

Firmaya Özel Online Tahsilat Sistemi

Firmalara özel oluşturulan online tahsilat sistemi, yüksek güvenlik altyapısına sahip, bayi, altbayi veya müşterilerden tahsilat yapılabilmesini sağlayan sistemlerdir.

Firmaların talebi doğrultusunda müsait bir web adresi ile yayınlanmaktadır. Firmalar genellikle web adresi “odeme.firmaadi.com” / ”tahsilat.firmaadi.com” olacak şekilde oluşturulmasını talep etmektedir.

İşletmenize özel oluşturulan, bu müşteri ödeme altyapısı, Türkiye’de faliyette olan tüm banka sanal posları ile entegre olarak çalışmaktadır. Online tahsilat sistemi üzerinden yapılan tüm ödemeler firmanın banka sanal pos hesabında birikmektedir. Ayrıca müşteriler tarafından yapılan tüm ödemeler firmanın ERP/Muhasebe sisteminde cari hesaplara otomatik olarak işlenmektedir. Firmaların finans ve muhasebe departmanlarındaki iş yükü de azalmaktadır.

Firmaya özel online tahsilat sistemi, firmaların, farklı müşteri gruplarına özel ödeme koşulları oluşturabilmesine olanak sağlar. Firma, ticareti için önem arz eden müşteri grubuna düşük komisyon oranı ve fazla taksit imkanı sağlarken, diğer müşteri grubuna farklı komisyon oranı ve taksit imkanı sağlayabilmektedir.

Sistem üzerinden tüm müşterilerin kredi kartı ile yaptıkları ödemeler takip edilebilir, yapılan ödeme sonrası ödeme yapan müşteri ve ana firmaya ödeme dekontu otomatik olarak gönderilir, olası hatalı ödemeler anında iptal veya iade edilebilir.

+90 (850) 840-8180