Tüm Bankalar ile Uyum

Pospratik Online Tahsilat Sistemi Tüm Bankaları Destekler

Mobil Tahsilat Sistemi

Satılan ürün veya hizmet karşılığı alınacak ödemelerin, kredi kartı ile cep telefonları üzerinden yapılabilmesini sağlayan sistemler mobil tahsilat sistemi olarak adlandırılmaktadır.

Günümüzde birçok kişi internete erişebilen bir mobil cihaz kullanmaktadır. Tahsilat yapacak firmalar da, PosPratik mobil tahsilat sistemi ile müşterilerinden, bayilerinden veya alt bayilerinden cep telefonu aracılığıyla ödeme alabilirler.

Yüksek güvenlikli ve firmalara özel oluşturulan ödeme sayfası ile müşteriler diledikleri zaman mobil cihazlar üzerinden anında ödeme gerçekleştirebilirler. Müşteriler, kendilerine ait kullanıcı adı ve şifreleri ile mobil tahsilat sistemine giriş yaparlar, ödeme tutarı ve kredi kartı bilgilerini girdikten sonra cep telefonlarına gelecek 3D güvenlik şifresi ile ödeme işlemlerini tamamlayabilir. Kullanımı oldukça basittir.

Ayrıca fiziki pos kullanım ihtiyacınız da mobil ödeme sistemi sayesinde ortadan kalkacaktır. Mobil tahsilat sistemi ile her akıllı telefon birer pos makinesine dönüşmektedir. Fiziksel pos cihazlarında yapabildiğiniz tüm işlemleri mobil pos üzerinden de gerçekleştirebilirsiniz. Kredi kartlarına tek çekim veya taksit imkanı ile tahsilatlarınızı yapabilirsiniz.

Mobil tahsilat sistemleri, tahsilat yapacak firmalara da , ödeme yapacak kişilere de kolaylık sağlamıştır. Ödeme yapacak kişi bu ödeme için bir bilgisayara ihtiyaç duymadan hızlı bir şekilde ödeme işlemini gerçekleştirebilir, tahsilat yapacak firmanın da zamanında gelen ödemeler sayesinde nakit akışı düzene girer.

+90 (850) 840-8180