Sms ve Eposta Desteği

SMS ve E-posta Destekli Online Tahsilat Sistemi

Sms veya E-posta ile Tahsilat

Ürün veya hizmet tedarikçisi olan firmaların, müşterileriyle aynı ortamda bulunmasına ihtiyaç duyulmadan kredi kartı ile müşterilerinden tahsilat yapabilmelerini sağlayan sistem online tahsilat sistemi olarak adlandırılır.
Sms ile Tahsilat

online tahsilat sisteminde kayıtlı müşteriler listesinden tahsilat talep edilecek müşteri seçilip, ilgili tutar girilerek Sms ile ödeme talebi gönderilir. Gönderilecek sms içeriği firma tarafından online tahsilat sistemi içerisinde daha önceden oluşturulmalıdır. Müşteri kendisine gelen sms içerisinde bulunan ödeme linkini tıklayarak e-tahsilat sistemi ödeme sayfasına yönlenir. Ödeme yapacağı kredi kartı bilgilerinin girişini yaptıktan sonra telefonuna gelen 3D güvenlik şifresi ile ödeme işlemini gerçekleştirir.

E-posta ile Tahsilat

Sms ile tahsilat sisteminde olduğu gibi içeriği daha önceden firma tarafından oluşturulan, sistemde kayıtlı müşteri listesinden, tahsilat talep edilecek müşteri seçilerek e-posta ile ödeme talebi gönderilir. Müşteri kendine gelen mail içerisindeki ödeme butonu ile sistem ödeme sayfasına yönlenir ve ödemesini gerçekleştirir.

Online tahsilat sistemi üzerinden alınan tüm ödemeler ERP sistemine otomatik olarak aktarılır. Muhasebe ve finans departmanınızın ayrıca işlem yapmasına gerek yoktur.

Farklı döviz cinsi ile çalıştığınız firmalar da SMS veya E-posta tahsilat sistemi üzerinden ilgili para birimi ile ödemesini gerçekleştirebilir.

+90 (850) 840-8180