Anında İptal İade

Online Tahsilat Sistemi ile İptal,Kısmi veya Tam İade Yapabilirsiniz

Online İptal ve İade

Firmalara özel oluşturulan online tahsilat sistemi sayfasında firmanın belirlediği iptal ve iade şartlarını içeren bir sayfa bulunmaktadır.

Online tahsilat sistemi kullanımı kolaydır. Online tahsilat sistemi pratiktir.

Müşterilerin olası hatalı ödemeleri sonrasında iptal/iade prosedürleri birçok firmada bir iptal/iade formları ile yürütülmektedir. Form içerisinde firma adı, işlem tarihi, kartın ait olduğu banka, kredi kartı numarası, taksit sayısı, ödenen tutar, sistemde görünen işlem numarası gibi bilgiler doldurulmalıdır. Doldurulan form müşteri firma yetkilisi tarafından imzalanarak kaşelenir ve ana firmaya gönderilir. Ana firma kendisine ulaşan form doğrultusunda banka ile irtibata geçer iptal/iade talebinde bulunur. Banka talebi işleme alır ve belirli gün aralığında karta iadesini gerçekleştirir. İadenin gerçekleşip gerçekleşmediği, ne zaman gerçekleştiğini de ana firma takip etmek durumunda kalır.

Firmalar, hizmet veya ürün satışı karşılığında müşterilerinden online tahsilat sistemi üzerinden kredi kartı ile alacakları/aldıkları hatalı ödemeleri anında iptal veya iade edebilirler. Bu işlem sırasında banka ve müşteri ile mail,telefon veya fax trafiğine ihtiyaç yoktur. E-tahsilat sistemi ile tek tıkla iptal veya iade işlemi tamamlanmış olur.

+90 (850) 840-8180