kazanca hizli ulasin

Kazanca Hızlı Ulaşın


Pospratik ile farklı ödeme modelleri, bankaların ve ortak ödeme kuruluşlarının sunduğu altyapılar arasından seçim yaparak, hızlı bir şekilde para toplamaya başlayın.

kazanc artışı

Gelirlerinizi Arttırın


İşinizin hakettiği tahsilatı, Pospratik'in sunduğu gelişmiş araçlarının sağladığı farklı ödeme opsiyonları ve bildirim ve sahtecilik önleme imkanlarıyla kazanın.
raporlar ile karar verin

Tahsilatınızı Değerlendirin


Pospratik'in analiz araçları, tahsilatınızı ölçmenize yarayacak anlamlı veriler sunarak sürekli olarak online tahsilat süreçlerinizi optimize etmenize olanak sağlar.

güvenlik ve uyum

Güvenlik ve Uyum


Müşteri verilerinizin ne kadar değerli olduğunu biliyoruz. Güvenliğinize uygun altyapı ve mevzuat uyumlu süreçler ile online tahsilat işlemlerinizi doğru platformda gerçekleştirin.
geliştirici araçları

Geliştirme Kitleri


Geliştiricilere, verileri diğer sistemlerle hızlı bir şekilde entegre edebilmek,paylaşmak, ödemeleri güvenli bir şekilde kabul etmek ve mevcut aboneleri senkron edebilmeleri için gerekli araçları sunuyoruz.

uzmanlarımızdan destek alın

Uzman Deneyiminden Faydalanın


Size destek olmak için buradayız. Bizimle bağlantı kurun, tahsilat yönetimi ve online tahsilat araçları uzmanlığımızdan faydalanmanın çeşitli yollarını birlikte değerlendirelim.