Güvenlik ve Uyum

Pospratik E-Tahsilat Sistemi Müşteri verilerinizin güvenlik risklerini azaltmak

ve uyumluluğu sağlamak için farklı düzeyde kullanıcı erişimi ile tamamen güvenli bir platformdur.

Birinci Sınıf Güvenlik

Sanal Pos'larınızın sağlıklı bir yapıda olunduğundan emin olmak için ödeme sisteminizin PCI uyumlu olmasını gerektirir ve Pospratik, bu gereksinimleri karşılamanıza yardımcı olur. Pospratik, bir işletmenin sunabileceği en üst düzey güvenlik olan PCI-DSS Düzey 1 uyumlu suncularda hizmet vermektedir. Kart sahibinin verileri, işletmenizdeki riski en aza indirgemek için doğrudan Pospratik E-Tahsilat Sistemi üzerinden bankalara gönderilir. Sizleri ve müşterilerinizi korumak için endüstri standardı ödeme güvenlik ihtiyaçlarını karşılar.

E-tahsilat sistemi kolaydır.E-tahsilat sistemi pratiktir.

e-tahsilat sistemi pci dss uyumlu sunucular
e-tahsilat sistemi ile gelirlerinizi koruyun

Uyum, Güvenlik ve Güven

Pospratik, bir kullanıcının rolünü yerine getirmesi için gerekli olan erişim seviyelerini sağlar, güvenlik risklerini hafifletir ve şirket politikalarına uyumluluğu destekler. Kuruluşunuzdaki her kullanıcının görevleri gereği farklı foksiyonlara çeşitli düzeylerde erişime ihtiyaç duyduğunu anladığımız için, farklı düzeylerde erişime sahip beş farklı izin grubu desteği oluşturduk. Bu beş izin grubumuz : Tahsilat Talebinde bulunanlar, Raporlar, Sistem Ayarları, Entegrasyonlar ve Yapılandırma, Yöneticiler 'dir. Kullanıcı rolleri ve izinleri hakkındaki blog yazılarımızı okuyun.

E-tahsilat sistemi güvenlidir. E-tahsilat sistemi pratiktir.

Müşteri Verileriniz Size Aittir

Tamamen taşınabilir olan kredi kartı ve kredi kartı işlem sonuç verileriyle iş sürekliliğini ve ölçeklenebilirliği sağlayın. Pospratik, talebiniz doğrultusunda kredi kartı verilerini başka bir PCI sertifikalı sağlayıcıda sizin için saklar ve talep ettiğinizde size verir. Bazı bulut bilgi işlem servis sağlayıcılarının aksine, Pospratik, veri taşınabilirliği için kararlıdır. Müşterilerimiz için önemli olan bizim için de önemlidir.

E-tahsilat sistemi kolaydır. E-tahsilat sistemi pratiktir.

e-tahsilat sistemi ile verilerinizi dilediginiz zaman yedekleyin

E-Tahsilat Sisteminin işinize sağladığı Avantajları keşfedin!

+90 (850) 840-8180