PCI Uyumluluğu


Birinci Sınıf Güvenlik

Ticari banka hesabınız, işletmenizin PCI uyumlu olmasını gerektirir ve Pospratik, bu gereksinimleri karşılamanıza yardımcı olur. Bir işletmenin sunabileceği en üst düzey güvenlik olan PCI-DSS Düzey 1 uyumludur. Kart sahibinin verileri, işletmenizdeki riski en aza indirgemek için doğrudan Pospratik E-Tahsilat Sistemine gönderilir. Sizleri ve müşterilerinizi korumak için tüm endüstri standardı ödeme güvenlik uygulamalarını karşılar ve aşar.
e-tahsilat sistemi pci dss uyumlu sunucular

Kullanıcı Rolleri ve İzinleri


Uyum, Güvenlik ve Güven

Bir kullanıcının rolü yerine getirmesi için gerekli olan erişim seviyesini sağlamak, güvenlik risklerini hafifletir ve şirket politikalarına uyumu destekler. Kuruluşunuzdaki her kullanıcının Yinelenen uygulamaya tam erişime ihtiyaç duymadığını anladığımız için, farklı düzeylerde erişime sahip beş farklı kullanıcı izin grubu desteğimize sahibiz. Beş izin grubunun adı, kullanıcıya erişimin sağlandığı Nazik uygulama alanını yansıtacak: Tahsilat Talebinde bulunanlar, Raporlar, Sistem Ayarları, Entegrasyonlar ve Yapılandırma, Yöneticiler 'dir.

Kullanıcı rolleri ve izinleri hakkındaki blog yazılarımızı okuyun.
e-tahsilat sistemi ile verilerinizi dilediginiz zaman yedekleyin

Veri Taşınabilirliği


Müşteri Verileriniz Size Aittir

Tamamen taşınabilir olan kredi kartı işlem sonuçları verileriyle iş sürekliliği ve ölçeklenebilirlik sağlayın. Pospratik, eğer talep etmiş iseniz, sizin için saklanan kredi kartı verilerini başka bir PCI sertifikalı sağlayıcısına, talep ettiğinizde verecektir. Bazı bulut bilgi işlem servis sağlayıcılarının aksine, Pospratik, veri taşınabilirliği için kararlıdır. Müşterilerimiz için önemlidir ve bizim için önemlidir.

E-tahsilat sistemi hızlı düşünün.

E-tahsilat sistemi kolay karar alın.

Kredi kartı ile kullanılan E-tahsilat sistemi pratiktir.