PCI Uyumluluğu


Birinci Sınıf Güvenlik

Sanal Pos'larınızın sağlıklı bir yapıda olunduğundan emin olmak için ödeme sisteminizin PCI uyumlu olmasını gerektirir ve Pospratik, bu gereksinimleri karşılamanıza yardımcı olur. Pospratik, bir işletmenin sunabileceği en üst düzey güvenlik olan PCI-DSS Düzey 1 uyumlu suncularda hizmet vermektedir. Kart sahibinin verileri, işletmenizdeki riski en aza indirgemek için doğrudan Pospratik E-Tahsilat Sistemi üzerinden bankalara gönderilir. Sizleri ve müşterilerinizi korumak için endüstri standardı ödeme güvenlik ihtiyaçlarını karşılar.

e-tahsilat sistemi pci dss uyumlu sunucular

Kullanıcı Rolleri ve İzinleri


Uyum, Güvenlik ve Güven

Pospratik, bir kullanıcının rolünü yerine getirmesi için gerekli olan erişim seviyelerini sağlar, güvenlik risklerini hafifletir ve şirket politikalarına uyumluluğu destekler. Kuruluşunuzdaki her kullanıcının görevleri gereği farklı foksiyonlara çeşitli düzeylerde erişime ihtiyaç duyduğunu anladığımız için, farklı düzeylerde erişime sahip beş farklı izin grubu desteği oluşturduk. Bu beş izin grubumuz : Tahsilat Talebinde bulunanlar, Raporlar, Sistem Ayarları, Entegrasyonlar ve Yapılandırma, Yöneticiler 'dir.

Kullanıcı rolleri ve izinleri hakkındaki blog yazılarımızı okuyun.

e-tahsilat sistemi ile verilerinizi dilediginiz zaman yedekleyin

Veri Taşınabilirliği


Müşteri Verileriniz Size Aittir

Tamamen taşınabilir olan kredi kartı ve kredi kartı işlem sonuç verileriyle iş sürekliliğini ve ölçeklenebilirliği sağlayın. Pospratik, talebiniz doğrultusunda kredi kartı verilerini başka bir PCI sertifikalı sağlayıcıda sizin için saklar ve talep ettiğinizde size verir. Bazı bulut bilgi işlem servis sağlayıcılarının aksine, Pospratik, veri taşınabilirliği için kararlıdır. Müşterilerimiz için önemli olan bizim için de önemlidir.

E-tahsilat sistemi hızlı düşünün.

E-tahsilat sistemi kolay karar alın.

Kredi kartı ile kullanılan E-tahsilat sistemi pratiktir.