İşiniz ile Uyumlu Teknolojiler


Güncel teknolojiler kullanılarak geliştirilen

hızlı tahsilat sistemi

yetkin e-tahsilat sistemidir. E-tahsilat sistemi üzerinden alınacak ödemeler bankalar ile anlaşılan ödeme günlerinde firma hesabına aktarılır.

Hızlı tahsilat sistemi

Bayi ve alt bayilerden düzenli ödeme alabilmek için de kullanılan e-tahsilat sistemi, mobil cihaz uyumlu olmasından dolayı müşterilere ödeme kolaylığı sağlamaktadır. Müşteriler, akıllı telefonları üzerinden firmanın kendilerine vermiş olduğu kullanıcı adı ve kendi belirlemiş oldukları şifreler ile sisteme giriş yapıp 3D güvenlik altyapısı ile ödemelerini gerçekleştirmektedir.

İthalat yapan firmalar da e-tahsilat sistemini kullanabilir. Dövizli tahsilat imkanı ile dolar ve euro para birimlerinin tahsilatı yapılabilmektedir.

Microsoft

hem açık çevre ortamlarından hem de İnternet'ten (kendisi açık çevre için hazır hâle getirilmeyen platform olsa da)[1] tüketilebilen çok çeşitli İnternet hizmetini sağlamakta" olan bir bulut platformu hizmetidir.

hızlı tahsilat sistemi kolaydır.
SQL Server, Microsoft tarafından geliştirilmiş ilişkisel veri tabanı yönetim sistemidir. Sql server ile terabyte’larca veriyi saklayabilmemiz mümkündür.
pratik hızlı tahsilat sistemi.
Microsoft Sql
Micrososft Framework
.NET Framework, çeşitli hizmetlere çalıştırılması için kendi uygulamalarını sağlayan bir Windows için kod yürütme platformudur. Geliştiricilere etkin uygulamalar geliştirmeleri için kod kütüphaneleri sunarken, geliştirilmiş olan uygulamaların işletilmesi için güvenlir bir ortam olarak karşımızdadır.

Bootstrap Front-End Developerlar için geliştirilmiş açık kaynak kodlu ve ücretsiz bir CSS framework'tür. Bootstrap sayesinde masaüstü, tablet, mobil cihaz ve tüm tarayıcılara uyumlu web siteleri geliştirebiliriz.

Bootstrap
Jquery

Jquery, HTML dokümanların yönetiminde, animasyonların oluşturulmasında, etkileşimli Web sayfaların hazırlanmasında kullanılan daha az kod ile daha efektif, hızlı ve daha çok işlerin yapılmasını Web etkileşimi sağlayan JavaScript kütüphanesidir. Jquery kısaca bir JavaScript Framework’üdür. Jquery'nin en büyük avantajı tutarlı bir şekilde tüm tarayıcılarda çalışmasıdır. Bu nedenle projelerimizde gönül rahatlığıyla kullanabiliriz.