Teknoloji

Işık Hızlı Tahsilat Sistemi

Pospratik İşiniz ile Uyumlu Teknolojiler

hem açık çevre ortamlarından hem de İnternet'ten (kendisi açık çevre için hazır hâle getirilmeyen platform olsa da)[1] tüketilebilen çok çeşitli İnternet hizmetini sağlamakta" olan bir bulut platformu hizmetidir.

Microsoft
Microsoft Sql

SQL Server, Microsoft tarafından geliştirilmiş ilişkisel veri tabanı yönetim sistemidir. Sql server ile terabyte’larca veriyi saklayabilmemiz mümkündür.

.NET Framework, çeşitli hizmetlere çalıştırılması için kendi uygulamalarını sağlayan bir Windows için kod yürütme platformudur. Geliştiricilere etkin uygulamalar geliştirmeleri için kod kütüphaneleri sunarken, geliştirilmiş olan uygulamaların işletilmesi için güvenlir bir ortam olarak karşımızdadır.

Micrososft Framework
Bootstrap

Bootstrap Front-End Developerlar için geliştirilmiş açık kaynak kodlu ve ücretsiz bir CSS framework'tür. Bootstrap sayesinde masaüstü, tablet, mobil cihaz ve tüm tarayıcılara uyumlu web siteleri geliştirebiliriz.

Jquery, HTML dokümanların yönetiminde, animasyonların oluşturulmasında, etkileşimli Web sayfaların hazırlanmasında kullanılan daha az kod ile daha efektif, hızlı ve daha çok işlerin yapılmasını Web etkileşimi sağlayan JavaScript kütüphanesidir. Jquery kısaca bir JavaScript Framework’üdür. Jquery'nin en büyük avantajı tutarlı bir şekilde tüm tarayıcılarda çalışmasıdır. Bu nedenle projelerimizde gönül rahatlığıyla kullanabiliriz.

Jquery
+90 (850) 840-8180