Responsive Tasarım

Mobil Uyumlu Responsive Tasarıma Sahip Online Tahsilat Sistemi

Responsive Tasarım

Responsive Tasarım, bir web sitesinin farklı ekran boyutlarında da uyumlu olarak görüntülenebilmesi anlamına gelmektedir. Firmalara özel yayınlanan online tahsilat sistemi ödeme sayfasına tablet veya mobil cihazlar üzerinden girildiğinde, sayfa görünümünün, cihaz görünümüne orantılı olarak değişebilmesi, resim, menü ve yazıların da ekrana oturmuş ve okunabilir olması gerekmektedir. Online tahsilat sisteminin responsive tasarım olması, kullanıcının site içerisinde rahat hareket etmesine imkan sağlamaktadır.

Kullanıcı, mobil uyumlu olmayan bir web sayfasında görüntüleme ve site içerisinde gezmekte güçlük çekebilir. Okumak istenen bilgi ekranı sürekli büyütmek-küçültmek veya sağa-sola kaydırmak zorundadır. Kullanıcılar mümkün olduğunca az hareketle istediği bilgiye ulaşmak veya işlemini tamamlamak isterler. Bu nedenle kullanıcılar mobil uyumlu web sayfalarını, responsive tasarım olmayan web sayfalarına tercih ederler.

Firmalara özel oluşturulan online tahsilat sistemi ödeme sayfası sayesinde müşteriler, internete bağlanan tüm cihazlar üzerinden ödeme yapabilirler. Farklı ekran boyutlarına sahip cep telefonları veya tabletler aracılığıyla ödeme işlemlerini gerçekleştirebilirler.

Mobil uyumlu online tahsilat sistemi ile firmalar, müşterilere Sms ile tahsilat talebinde bulunabilmektedir. Responsive tasarımın bir avantajı da; müşteriler kendilerine gelen Sms içeriğindeki ödeme linkini tıklayarak mobil uyumlu online tahsilat sistemi ödeme sayfasından ödemelerini gerçekleştirebilmektedir.

+90 (850) 840-8180