Kredi Kartı ile Ödeme Sistemi

Online Tahsilat Sistemi ile Kredi Kartıyla Ödeme Alın

Online Tahsilat için Kredi Kartı ile Ödeme Sistemi

Kredi kartı online tahsilat sistemi, müşterilere satılan ürün veya hizmet karşılığında alınacak ödemelerin kredi kartı tek çekim veya taksit imkanıyla alınabilmesini sağlayan e-tahsilat sistemidir.

Online tahsilat sistemi pratiktir. online tahsilat sistemi kolaydır.

Satılan ürün veya hizmetin kredi kartı ile tahsilatı fiziksel pos cihazı, mail order ve sanal pos olmak üzere üç şekilde mümkündür.

Online tahsilat sistemi hızlıdır. Online tahsilat sistemi güvenlidir.

Fiziksel pos cihazı; Müşterinin yanında olmadan tahsilat yapamayacağınız bu yöntemde, müşteri ya sizin firmanıza gelecek ya da siz müşteriyi tahsilat için ziyaret edeceksiniz. Ayrıca müşteri ziyaretinde müşterinin mevcut kredi kartına sizin yanınızda taşıdığınız pos cihazında taksit imkanı vermeyebilir veya aynı anda birden fazla personelinizin tahsilat için sahaya çıkması gerekebilir. Bu olumsuzluklar tahsilat imkanını azaltabilir.

Mail Order; Kredi kartı sahibi birçok kişi güvenlik endişesinden dolayı kart bilgilerini başka bir firma ile paylaşmak istemezler. Bu nedenle de beklenen zamanlarda tahsilat yapılamama riski ortaya çıkmaktadır.

Sanal Pos; Tahsilat için müşterilerinizin yanınızda olmasına ihtiyaç yoktur. Hatta ödeme alabilmek için sizin bir çabanıza veya efor harcamanıza da gerek yoktur. Gün ve saat kısıtlaması olmadan, herhangi bir yerde internete bağlanan bilgisayar, telefon veya tabletler aracılığı ile müşteriler kredi kartları ile ödemelerini gerçekleştirebilirler. Üstelik kredi kartları bilgilerini kimseyle paylaşmadan ve 3D güvenlik onayı ile.

PosPratik online tahsilat sistemi , firmaların hangi bankalarla çalıştıklarına bakılmaksızın Türkiye’de faaliyette olan tüm banka sanal posları ile entegre olarak çalışmaktadır. Müşterileriniz ödeme işlemini tamamladıktan sonra eposta adreslerine ödeme bilgisini içeren dekont sistem tarafından otomatik olarak gönderilir.

Firmanıza özel oluşturulan kredi kartı ödeme sistemi üzerinden alınan ödemeler, mevcut ERP/Muhasebe programınızdaki cari hesaplara otomatik olarak işlenmektedir. Böylelikle firmanızdaki finans veya muhasebe departmanınızın bankalardan gelen raporları tek tek inceleyip cari hesaplara işlemesi sırasında olası hataların önüne geçilmektedir.

+90 (850) 840-8180