E-Tahsilat Yazılımı

E-Tahsilat Yazılımı

E-tahsilat yazılımı, kredi kartı ile tahsilat yapmak isteyen işletmelerin online ortamda müşterilerinden ödeme alabilmelerini sağlar. Müşterilerinizin firmanıza ödeme yapabilmesi için bir firma personelinin müşteriyle iletişim kurmasına ihtiyaç yoktur. Müşteriler, firmaya özel açılan ödeme sayfası üzerinden, kendilerine verilen kullanıcı adi ve şifre ile herhangi bir zaman ve saatte sisteme girip 3D güvenlik alt yapısıyla ödemelerini gerçekleştirebilir.

Okumaya Devam Et »
Kurumsal Tahsilat Sistemi

kurumsal tahsilat sistemi

Kurumların müşterilerine sağlamış olduğu mal veya hizmet bedellerinin, kredi kartı ile tahsilat yapılmasını sağlayan yazılımlardır. Kurumsal tahsilat sistemi; kurumlara veya isletmeler, kendilerine özel açılan web sayfası üzerinden, bayiler, alt bayiler, müşteriler, üyeler ve abonelerden kredi kartı ile tek çekim veya taksit imkanlarıyla online olarak tahsilat yapabilir.

Okumaya Devam Et »
Online Tahsilat Sistemi Özellikleri

online tahsilat sistemi ozellikleri

Ürün veya hizmet satışı karşılığı yapılan tahsilat yöntemlerinden bir tanesi de kredi kartı ile tahsilattır. Kredi kartıyla tahsilat; fiziki pos, mail order ve günümüzde oldukça yaygınlaşan online tahsilat sistemleri üzerinden gerçekleştirilmektedir. Fiziki poslar, sadece müşteriyle bir araya gelinebildiğinde kullanılabilmektedir.

Okumaya Devam Et »
E-Tahsilat Sistemi Nasıl Kullanılır?

e-tahsilat sistemi nasıl kullanılır

Türkiye’deki kredi kartı ve banka kartı sayısı toplamı nüfusun 2 katından fazladır. Bu toplamın üçte biri yani yaklaşık 60 milyonu kredi kartıdır. Kredi kartı bu kadar yaygın iken ticaret yapan isletmelerin de tahsilat seçeneklerinden bir tanesinin kredi kartı tahsilatı olması kaçınılmazdır. Kredi kartı ile tahsilat üç şekilde gerçekleştirilebilir. Fiziki poslar ile, mail order ile ve bu iki seçeneği de barındıran online tahsilat sistemi üzerinden.

Okumaya Devam Et »
+90 (850) 840-8180