Seyehat Acentaları için Nasıl Online Tahsilat Sistemi Alınır?

seyehat acenta online tahsilat

Seyahat ve turizm sektörü 2018'de diğer tüm ekonomik alanlardan daha fazla büyümüş,  tüm dünyada Gayri Safi Yurtiçi Hasılasında 8.8 trilyon bir rekor eklemiştir . Uçak bileti satışından, tur organizasyonuna ve hotel konaklamalarına kadar tüm aşamalar için uygun bir online tahsilat çözümünü işinize uygun olabilir. İşletmelerde bu süreçlerin uyumlaştırılması ve işletme hesabı nasıl açılacağı konusunda size ayrıntılı bir cevap vermeye hazırız.

Okumaya Devam Et »
E-Tahsilat Yazılımı

E-Tahsilat Yazılımı

E-tahsilat yazılımı, kredi kartı ile tahsilat yapmak isteyen işletmelerin online ortamda müşterilerinden ödeme alabilmelerini sağlar. Müşterilerinizin firmanıza ödeme yapabilmesi için bir firma personelinin müşteriyle iletişim kurmasına ihtiyaç yoktur. Müşteriler, firmaya özel açılan ödeme sayfası üzerinden, kendilerine verilen kullanıcı adi ve şifre ile herhangi bir zaman ve saatte sisteme girip 3D güvenlik alt yapısıyla ödemelerini gerçekleştirebilir.

Okumaya Devam Et »
Kurumsal Tahsilat Sistemi

kurumsal tahsilat sistemi

Kurumların müşterilerine sağlamış olduğu mal veya hizmet bedellerinin, kredi kartı ile tahsilat yapılmasını sağlayan yazılımlardır. Kurumsal tahsilat sistemi; kurumlara veya isletmeler, kendilerine özel açılan web sayfası üzerinden, bayiler, alt bayiler, müşteriler, üyeler ve abonelerden kredi kartı ile tek çekim veya taksit imkanlarıyla online olarak tahsilat yapabilir.

Okumaya Devam Et »
E-tahsilat Sistemi ve Online SanalPos Kurulumu

E-tahsilat Sistemi ve sanalpos kurulumu

İşletmelerin en zorlandıkları konulardan bir tanesi de bayilerinden ve alt bayilerinden tahsilatlarını gerçekleştirebilmektir. Muhasebe ya da finans uzmanları, tahsilatların vadeleri gidildiğinde zorlanmaktadırlar. İsletmelerin bayilik ve alt bayilik sayıları yüzleri kimi zaman ise binleri bulduğu için, tahsilat için ciddi is gücü ve zaman ayırmak gerekir.

Okumaya Devam Et »
Sanal Pos Entegrasyonu .

sanal pos entegrasyonu

Mağazalarda yaptığımız alışverişlerde kredi kartları ile yapılan ödemlerde kullanılan pos cihazlarının, internet üzerinden kullanılan türlerine sanal pos (virtual point of sale) denilir. Sanal pos, online olarak internetin olduğu her her yerden ödeme alınabilmesini sağlamak için geliştirilmiş bir sistemdir.

Okumaya Devam Et »
+90 (850) 840-8180