Seyehat Acentaları için Nasıl Online Tahsilat Sistemi Alınır?

seyehat acenta online tahsilat

Seyahat ve turizm sektörü 2018'de diğer tüm ekonomik alanlardan daha fazla büyümüş,  tüm dünyada Gayri Safi Yurtiçi Hasılasında 8.8 trilyon bir rekor eklemiştir . Uçak bileti satışından, tur organizasyonuna ve hotel konaklamalarına kadar tüm aşamalar için uygun bir online tahsilat çözümünü işinize uygun olabilir. İşletmelerde bu süreçlerin uyumlaştırılması ve işletme hesabı nasıl açılacağı konusunda size ayrıntılı bir cevap vermeye hazırız.

Okumaya Devam Et »
Kurumsal Tahsilat Sistemi

kurumsal tahsilat sistemi

Kurumların müşterilerine sağlamış olduğu mal veya hizmet bedellerinin, kredi kartı ile tahsilat yapılmasını sağlayan yazılımlardır. Kurumsal tahsilat sistemi; kurumlara veya isletmeler, kendilerine özel açılan web sayfası üzerinden, bayiler, alt bayiler, müşteriler, üyeler ve abonelerden kredi kartı ile tek çekim veya taksit imkanlarıyla online olarak tahsilat yapabilir.

Okumaya Devam Et »
Sanal Pos Entegrasyonu .

sanal pos entegrasyonu

Mağazalarda yaptığımız alışverişlerde kredi kartları ile yapılan ödemlerde kullanılan pos cihazlarının, internet üzerinden kullanılan türlerine sanal pos (virtual point of sale) denilir. Sanal pos, online olarak internetin olduğu her her yerden ödeme alınabilmesini sağlamak için geliştirilmiş bir sistemdir.

Okumaya Devam Et »
Online Tahsilat Sistemi Özellikleri

online tahsilat sistemi ozellikleri

Ürün veya hizmet satışı karşılığı yapılan tahsilat yöntemlerinden bir tanesi de kredi kartı ile tahsilattır. Kredi kartıyla tahsilat; fiziki pos, mail order ve günümüzde oldukça yaygınlaşan online tahsilat sistemleri üzerinden gerçekleştirilmektedir. Fiziki poslar, sadece müşteriyle bir araya gelinebildiğinde kullanılabilmektedir.

Okumaya Devam Et »
E-Tahsilat Sistemi Nasıl Kullanılır?

e-tahsilat sistemi nasıl kullanılır

Türkiye’deki kredi kartı ve banka kartı sayısı toplamı nüfusun 2 katından fazladır. Bu toplamın üçte biri yani yaklaşık 60 milyonu kredi kartıdır. Kredi kartı bu kadar yaygın iken ticaret yapan isletmelerin de tahsilat seçeneklerinden bir tanesinin kredi kartı tahsilatı olması kaçınılmazdır. Kredi kartı ile tahsilat üç şekilde gerçekleştirilebilir. Fiziki poslar ile, mail order ile ve bu iki seçeneği de barındıran online tahsilat sistemi üzerinden.

Okumaya Devam Et »
+90 (850) 840-8180