Seyehat Acentaları için Nasıl Online Tahsilat Sistemi Alınır?

seyehat acenta online tahsilat

Seyahat ve turizm sektörü 2018'de diğer tüm ekonomik alanlardan daha fazla büyümüş,  tüm dünyada Gayri Safi Yurtiçi Hasılasında 8.8 trilyon bir rekor eklemiştir . Uçak bileti satışından, tur organizasyonuna ve hotel konaklamalarına kadar tüm aşamalar için uygun bir online tahsilat çözümünü işinize uygun olabilir. İşletmelerde bu süreçlerin uyumlaştırılması ve işletme hesabı nasıl açılacağı konusunda size ayrıntılı bir cevap vermeye hazırız.

Okumaya Devam Et »
Sanal Pos Varsa Online Tahsilat Sistemi Hazır

Sanal Pos varsa Online Tahsilat Sistemi Hazır

Sanal pos destekli online tahsilat sistemleri, bankalardan aldığınız sanal pos sitemlerini kullanarak kredi kartları ile ödeme toplamanızı sağlayan özel yazılımlardır. Online tahsilat sistemi üzerinden yapılan tüm işlemler raporlanabilir. Yönetim paneli aracılığıyla her bir işlemin detayına erişebilir, online olarak iade ve iptal işlemlerini gerçekleştirebilirsiniz. Ayrıca, online tahsilat sistemlerinde sanal pos sistemlerinin muhasebe programlarına yapılan entegrasyonları sayesinde, her bir sanal pos üzerinden geçen tahsilatların eş zamanlı olarak muhasebe programlarınıza aktarımı sağlanabilir.

Okumaya Devam Et »
Sanal Pos Destekli Bayilik Sistemi .

sanal Pos destekli e-tahsilat

İsletmeler için geliştirilen sanal pos destekli bayi tahsilat sistemi ile bayiler ile en önemli ve yönetilmesi gerekli ve ticaretin seklini değiştiren tahsilatın biçimi, günümüz teknolojileri ile yeni bir biçim kazanmaktadır. Klasik yöntemlerin aksine sanal pos altyapısı ile beraber, kredi kartları B2B ticaretin içerisine girdiğini görmekteyiz.

Okumaya Devam Et »
Sanal Pos Entegrasyonu .

sanal pos entegrasyonu

Mağazalarda yaptığımız alışverişlerde kredi kartları ile yapılan ödemlerde kullanılan pos cihazlarının, internet üzerinden kullanılan türlerine sanal pos (virtual point of sale) denilir. Sanal pos, online olarak internetin olduğu her her yerden ödeme alınabilmesini sağlamak için geliştirilmiş bir sistemdir.

Okumaya Devam Et »
+90 (850) 840-8180