Online Ödemelerin Popular Olması İçin 3 Neden

online ödeme kredi kartı ile ödeme

Herşeye erişimin bu kadar kolay olduğu bir çağda, çevrim içi uygulamalarda, kredi kartları ile online ödeme seçeneği aranan bir özellik haline geldi. Ve bu eğilimden vaz geçilmeyecek gibi de duruyor. Kredi kartları ile online ödeme, yeni bir alışveriş deneyimini ve yeni bir ticaret dönemini başlattı. Müşteriler artık kredi kartı kullanımını nakit kullanımına tercih ederek online ödeme yöntemlerini kullanıyorlar.

Okumaya Devam Et »
Online Ödemede Veri Güvenliği Tehditlerini Azaltmanın İpuçları

online ödeme veri güvenliği

Online ödeme işlemlerinde veri güvenliği kavramı günümüzde önemini daha da artırmıştır. İşletmelerin sahip oldukları veriler, tedarikçilerin ya da müşterilerin, yaptıkları işlemler sırasında toplanan bilgileri içerir. İşletmenize özel belirleyeceğiz veri güvenliği stratejisi, şireket ağınıza izinsiz girilmesine, kredi kartı numaralarının, adreslerin ve diğer önemli bilgilerin çalınma intimalini en aza indirir.

Okumaya Devam Et »
Sanal Pos Varsa Online Tahsilat Sistemi Hazır

Sanal Pos varsa Online Tahsilat Sistemi Hazır

Sanal pos destekli online tahsilat sistemleri, bankalardan aldığınız sanal pos sitemlerini kullanarak kredi kartları ile ödeme toplamanızı sağlayan özel yazılımlardır. Online tahsilat sistemi üzerinden yapılan tüm işlemler raporlanabilir. Yönetim paneli aracılığıyla her bir işlemin detayına erişebilir, online olarak iade ve iptal işlemlerini gerçekleştirebilirsiniz. Ayrıca, online tahsilat sistemlerinde sanal pos sistemlerinin muhasebe programlarına yapılan entegrasyonları sayesinde, her bir sanal pos üzerinden geçen tahsilatların eş zamanlı olarak muhasebe programlarınıza aktarımı sağlanabilir.

Okumaya Devam Et »
Sanal Pos Entegrasyonu .

sanal pos entegrasyonu

Mağazalarda yaptığımız alışverişlerde kredi kartları ile yapılan ödemlerde kullanılan pos cihazlarının, internet üzerinden kullanılan türlerine sanal pos (virtual point of sale) denilir. Sanal pos, online olarak internetin olduğu her her yerden ödeme alınabilmesini sağlamak için geliştirilmiş bir sistemdir.

Okumaya Devam Et »
+90 (850) 840-8180