E-Tahsilat Yazılımı

E-Tahsilat Yazılımı

E-tahsilat yazılımı, kredi kartı ile tahsilat yapmak isteyen işletmelerin online ortamda müşterilerinden ödeme alabilmelerini sağlar. Müşterilerinizin firmanıza ödeme yapabilmesi için bir firma personelinin müşteriyle iletişim kurmasına ihtiyaç yoktur. Müşteriler, firmaya özel açılan ödeme sayfası üzerinden, kendilerine verilen kullanıcı adi ve şifre ile herhangi bir zaman ve saatte sisteme girip 3D güvenlik alt yapısıyla ödemelerini gerçekleştirebilir.

Okumaya Devam Et »
Bayi Ödeme Yazılımı

bayi ödeme yazılımı

Bayi ödeme yazılımı, B2B pazarda faaliyet gösteren dağıtıcı, distribütör veya toptancı işletmelerin bayi veya alt bayilerinden tahsilat yapabilmesine olanak sağlayan sistemdir. Her bir müşteri kullanıcı adı ve şifreleri ile ana firma için hazırlanmış ödeme sayfasına giriş yaparak kredi kartı ile serbest ödeme gerçekleştirebilir.

Okumaya Devam Et »
Kurumsal Tahsilat Sistemi

kurumsal tahsilat sistemi

Kurumların müşterilerine sağlamış olduğu mal veya hizmet bedellerinin, kredi kartı ile tahsilat yapılmasını sağlayan yazılımlardır. Kurumsal tahsilat sistemi; kurumlara veya isletmeler, kendilerine özel açılan web sayfası üzerinden, bayiler, alt bayiler, müşteriler, üyeler ve abonelerden kredi kartı ile tek çekim veya taksit imkanlarıyla online olarak tahsilat yapabilir.

Okumaya Devam Et »
Online Tahsilat Sistemi Özellikleri

online tahsilat sistemi ozellikleri

Ürün veya hizmet satışı karşılığı yapılan tahsilat yöntemlerinden bir tanesi de kredi kartı ile tahsilattır. Kredi kartıyla tahsilat; fiziki pos, mail order ve günümüzde oldukça yaygınlaşan online tahsilat sistemleri üzerinden gerçekleştirilmektedir. Fiziki poslar, sadece müşteriyle bir araya gelinebildiğinde kullanılabilmektedir.

Okumaya Devam Et »
+90 (850) 840-8180